Můj dům

Můj dům

Chemická izolace vlhkého zdiva

Děsí vás vlhkost ve vaší budově? A možná ještě více vás sužuje myšlenka na stroje, které podřezávají celé vaše zdivo a zajišťují tak izolaci od vlhkosti? Nemusíte se bát, jde to i jinak – chemická izolace vlhkého zdiva vám zajistí skvělý výsledek bez použití řezání.

Chemická izolace vlhkého zdiva

Řezání zdiva není nic příjemného. Jedná se o hlučnou a prašnou metodu, která vyžaduje přítomnost těžkých strojů ve vaší budově. Oproti tomu je chemická izolace vlhkého zdiva jedinečným řešením problému s vlhkostí – chemická injektáž vám zaručí účinnou bariéru, která zabrání postupu vlhkosti i tlakové vodě. Nemusíte tedy používat razantní metody zarážení kovových desek do vašeho zdiva, abyste se zbavili nepříjemné vlhkosti v prostoru vaší budovy.

Proč je vlhkost nebezpečná

Vlhkost v domácnosti způsobuje celou řadu problémů – není ideální ani pro vás, ani pro stavební materiály, které byly při konstrukci budovy použity. Pozorujete na sobě únavu, častá respirační onemocnění, nebo dokonce někdo ve vaší domácnosti trpí astmatem? Na vině mohou být například plísně, na které platí pouze chemická izolace vlhkého zdiva. Žádné nevidíte? Mnohdy je problém skryt před našimi zraky a po jeho objevení nám zůstávají oči pro pláč – odsuňte nábytek, který je opřený o stěny vašeho obydlí – možná zjistíte příčinu zdravotních potíží.

Proč je sucho důležité?

V suchém prostoru se mnohem méně vyskytují všechny alergeny, bakterie a viry, které neustále ohrožují naši imunitu. Chemická izolace vlhkého zdiva zajistí sucho a teplo i vašeho domova.Suché zdivo:
  • nezapáchá
  • netvoří se na něm plísně
Odizolujte i váš domov, bez nutnosti řezání!Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek