Můj dům

Můj dům

Hydroizolační stěrka – pod obklady i do sklepa!

Jaké je využití materiálu, který zajistí hydroizolaci v nadzemním i podzemním stavitelství? Víte o tom, že hydroizolační stěrka se dá použít i v exteriéru?

Na co slouží hydroizolační stěrka?

Potřebujete stavební vrstvu spolehlivého materiálu, který nepropustí vodu? Hydroizolační stěrkase využívá všude tam, kde je nutno vytvořit nepropustnou vrstvu, která vodě nedá žádnou šanci. Chemická izolace vlhkého zdiva se tradičně používá pod keramické obklady, k izolaci menších bazénů, i k izolování vlhkých prostor při sanaci vlhkého zdiva. Díky jejímu složení je možné ji použít v interiéru i exteriéru – odolává totiž teplotám až - 40° C.

Pohodlná možnost při sanaci zdiva

Hydroizolační stěrkaje jednou z metod při sanaci vlhkého zdiva. Je oblíbená zejména pro použití ve sklepních prostorách, kde představuje spolehlivé provedení izolace proti vlhkosti. Jednou z největších výhod je i fakt, že ji lze aplikovat na svislé i vodorovné povrchy, navíc ji lze nanést i na velké či nepravidelné plochy. Jedná se o metodu, která je účinná a funkční i ve velmi členitých prostorách.

Proč je nutné provést hydroizolaci

Problém s vlhkostí v obydlí je s postupujícím časem stále méně komfortní záležitostí – nejprve zaznamenáte nepříjemný zápach zdí, později se objevuje solný výkvět jasně ukazující na poškození stavebních materiálů, a v neposlední řadě se vám na zdech objeví plíseň, které se neříká nadarmo „tichý zabiják“ – způsobuje totiž velkou řadu vážných nemocí. Hydroizolace je tedy jediným řešením všech zmíněných potíží. Izolace zdiva proti vlhkosti již nebude problém.

Hydroizolační stěrka:

  • pro nadzemní i podzemní využití
  • k izolaci interiérů i exteriérů

Konečné řešení problémů s vlhkostí v obydlí.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek