Můj dům

Můj dům

Podřezání zdiva diamantovým lanem

Pro trvalou hydroizolaci budov, které mají soudržný stavební materiál, se používá metoda podřezání zdiva diamantovým lanem. Chybí hydroizolace i ve vašem objektu? Na nic nečekejte a vrhněte se na úpravy.

Podřezání zdiva diamantovým lanem - výhody

Všude tam, kde se setkáváte s projevy vlhkosti ve stěnách, je nanejvýš vhodné co nejdříve zvolit vhodnou izolaci proti vlhkosti. Voda ve zdivu výrazně snižuje jeho životnost, a dokonce může narušit statiku celého objektu. Podřezání zdiva diamantovým lanem trvale zatočí s vodou i ve vašem obydlí či provozu. Voda již nebude vzlínat, a vaše budova bude chráněna. Jedná se o jednu z nejspolehlivějších metod hydroizolace.

Výsledek – suché zdivo

Snažíte se v objektu větrat, používáte vysoušeče vzduchu, ale stále se vám na zdech objevují neklamné důkazy, že s hydroizolací není něco v pořádku – objevují se vám na stěnách solné výkvěty, mapy po vlhkosti, nebo dokonce plísně?Podřezání zdiva diamantovým lanem vás zbaví těchto problémů jednou pro vždy. Suché zdivo je jedinou správnou variantou – ať již se jedná o pracovní prostor, nebo dokonce o domácnost.

Hydroizolace – proč je důležitá?

Vzlínající vlhkosti se bohužel jiným způsobem nezbavíte. I když se poctivě snažíte, a děláte vše proto, aby se více vlhkosti v prostoru nevytvářelo, pokud je nedostatečně provedená hydroizolace, váš objekt bude postupně napadán vlhkostí ve stále větší míře podřezání zdiva diamantovým lanem i další metody hydroizolace, jako je například chemická injektáž, vás navždy zbaví vody ve zdivu.Hydroizolace – metody:
  • chemická injektáž
  • podřezání zdiva diamantovým lanem
Jak je na tom se vzlínající vlhkostí vaše budova? Spolehněte se na kvalitní hydroizolaci.Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek