Můj dům

Můj dům

Výkopové práce minibagrem i na vašem pozemku!

Až budete přemýšlet jakou metodu zvolit pro výkopové práce na vašem pozemku, zkuste se zamyslet. Velký bagr je často nákladný, ničí vše okolo, a nevejde se téměř nikam. Výkopové práce minibagrem představují skvělou možnost, jak si pomoci k rychlému a šetrnému výsledku.

Výkopové práce minibagrem – kam se hodí?

Máte v plánu úpravy pozemku, ale nechcete si zničit zahradu těžkým bagrem? Výkopové práce minibagrem vám ušetří namáhavou práci, a potřebný výkop budete mít již během velmi krátkého času. Minibagr se hodí například pro výkop pro přípravu terénu pro zámkovou dlažbu, pro výkop pro budoucí bazén či jezírko, ale i pro odvodnění zahrady, kopání příkopů, či celkovou úpravu zahrady. Není důvod si ničit zdraví těžkou prací, když můžete použít techniku.

Další využití

Minibagr se používá také k realizaci výkopů potřebných pro pokládku inženýrských sítí. Pokud si přejete přesnou a rychlou práci, výkopové práce minibagrem se hodí také v případě, že potřebujete udělat základ pro budoucí stavbu. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti minibagr nezničí váš pozemek, ale provede vysoce přesnou práci, která vám ušetří čas a lopotnou námahu. Minibagr se většinou dostane do prostorů i po cestičce, která je široká jen něco málo přes metr.

Proč bagr nezničí pozemek?

Výhoda minibagru spočívá také v použití gumových pásů, díky kterým je možné bagr používat i v podmáčeném terénu, a díky kterým dochází k minimálnímu poškození pozemku. Pokud bojujete z vlhkostí, je zde chemická izolace vlhkého zdiva nebo izolace zdiva proti vlhkosti.

Minibagr:

  • rychlá realizace výkopů
  • nezničí pozemek, na kterém se pohybuje
  • úspora lidské práce

Využijte možnost realizovat výkopové práce s rychlostí a přesností, bez poškození pozemku.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
Předešlý článek Další článek